Europaforum
Yrkeshögskolan syd

|

Facebook
Instagram
Youtube
Google plus

Yrkeshögskolan Syd

YH-logo
Yrkeshögskolan syd
MENY

Kontakta oss

Hässleholm

Ola Berg

Verksamhetschef

0723-89 87 67

ola.berg@hassleholm.se

Tony

Erika Nilsson

Utvecklingsadministratör

0451-26 85 81

erika.nilsson@hassleholm.se

Tony

Bo Persson

Samordnare

0451-26 86 01

bo.persson@yhs.se

Tony

Maja Maslac

Utbildningsledare för bygg & anläggning

0734-25 37 61

maja.maslac@hassleholm.se

Tony

Oskar Ståhl

Utbildningsledare el och elkraft

073-425 37 67

oskar.stahl@hassleholm.se

Tony

Ronny Thall

Utbildare i eltekniska kurser

0723-89 87 79

ronny.thall@yhs.se

Tony

Anton Strandberg

IT-Ansvarig

0451-26 86 31

anton.strandberg@yhs.se

Tony

Paul Thage-Hansen

Utbildare i ekonomi och entreprenadjuridik

0707-55 40 86

paul.tage-hansen@yhs.se

Tony

Hässleholm

Per Malmberg

Utbildningsledare, Tågtekniker

0734-25 35 39

per.malmberg@hassleholm.se

Tony

Krister Eliasson

Utbildare bygg och anläggning

072-529 45 41

kristereliasson@live.se

 

Ronny Hjorth

Utbildningsledare Automationsingenjör

0709-81 86 06

ronny.hjorth@hassleholm.se 

 

Olofström

Tony

Rune Johansson

Utbildningsledare

0454-935 14

rune.johansson@olofstrom.se

Carina Helge

Utbildningsadministratör

0454-935 18

yhs@olofstrom.se


Tony

Harri Halminen

Utbildare Automation

0454-935 27


Tony

Dela sidans innhåll:

Kontakt

Yrkeshögskolan Syd
Norra stationsgatan 9
281 48 Hässleholm

0451-268581
Skicka ett mejl

Synpunkter

Vi vill gärna höra din synpunkter eller klagomål.
Lämna dina synpunkter

Följ oss

Facebook
Instagram
Youtube
Google plus
Hässleholms Kommun